Музика

Концерт на Deep Purple от фестивала в Монтрьо

На 16 юли 2011, в последната нощ от Фестивала в Монтрьо, Deep Purple (Дийп Пърпъл) представят концерт с акомпанимент на голям Симфоничен оркестър, с диригент Стивън Бентли-Клайв. Оркестрираните аранжименти придават друг диапазон и нова дълбочина на познатите хитове на групата, която създава едно от най-запомнящите се преживявания на сцената.

2:00:00

14.06.2026 / 23:30