Гайгерови броячи, разположени на кръстовища и висящи по вратовете на децата, са постоянно напомняне за невидимото чудовище и смъртоносните частици, които хората опитват да озаптят чрез поставяне на бутилки с вода до прозорците. Две години по-късно, в региона на Фукушима, човешкият живот - или по-скоро съществуването - продължава, като хората са интегрирали радиоактивното замърсяване в ежедневието си. След земетресението и цунамито, ядрената катастрофа разкрива недостатъците на системата и нейната престъпна арогантност. Докато всички си припомнят с ужас поредицата от грешки, политиците предпочитат да омаловажават ситуацията вместо да намаляват рисковете .
17.05.2025 / 02:10 Гайгерови броячи, разположени на кръстовища и висящи по вратовете на децата, са постоянно напомняне за невидимото чудовище и смъртоносните частици, които хората опитват да озаптят чрез поставяне на бутилки с вода до прозорците. Две години по-късно, в региона на Фукушима, човешкият живот - или по-скоро съществуването - продължава, като хората са интегрирали радиоактивното замърсяване в ежедневието си. След земетресението и цунамито, ядрената катастрофа разкрива недостатъците на системата и нейната престъпна арогантност. Докато всички си припомнят с ужас поредицата от грешки, политиците предпочитат да омаловажават ситуацията вместо да намаляват рисковете ..
28.04.2025 / 21:15 Гайгерови броячи, разположени на кръстовища и висящи по вратовете на децата, са постоянно напомняне за невидимото чудовище и смъртоносните частици, които хората опитват да озаптят чрез поставяне на бутилки с вода до прозорците. Две години по-късно, в региона на Фукушима, човешкият живот - или по-скоро съществуването - продължава, като хората са интегрирали радиоактивното замърсяване в ежедневието си. След земетресението и цунамито, ядрената катастрофа разкрива недостатъците на системата и нейната престъпна арогантност. Докато всички си припомнят с ужас поредицата от грешки, политиците предпочитат да омаловажават ситуацията вместо да намаляват рисковете ..
07.04.2025 / 22:10 Гайгерови броячи, разположени на кръстовища и висящи по вратовете на децата, са постоянно напомняне за невидимото чудовище и смъртоносните частици, които хората опитват да озаптят чрез поставяне на бутилки с вода до прозорците. Две години по-късно, в региона на Фукушима, човешкият живот - или по-скоро съществуването - продължава, като хората са интегрирали радиоактивното замърсяване в ежедневието си. След земетресението и цунамито, ядрената катастрофа разкрива недостатъците на системата и нейната престъпна арогантност. Докато всички си припомнят с ужас поредицата от грешки, политиците предпочитат да омаловажават ситуацията вместо да намаляват рисковете ..