Справочник

СРЯДА
13 Ное
00:30
Стрелата - с. 5, еп. 2
01:30
Друговремец - с. 4, еп. 2
02:30
Преди обед - п.
04:40
Опасни улици - п. - сериал
05:30
Лице в лице - п.
06:00
Трансформърс: Рескю Ботс - с. 4, еп. 17
06:30
Тази сутрин - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
Преди обед - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели - комедийно шоу
13:30
Втори шанс - с. 2, еп. 54
15:00
Шест сестри - с. 7, еп. 9
16:00
Всичко може да се случи - с. 3, еп. 1
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Свободен дух - еп. 11
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Завинаги - еп. 21
21:00
Фермата: Нов свят - риалити, с.5
22:30
Комиците и приятели - комедийно шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
ЧЕТВЪРТЪК
14 Ное
00:30
Стрелата - с. 5, еп. 3
01:30
Друговремец - с. 4, еп. 3
02:30
Преди обед - п.
04:40
Опасни улици - п. - сериал
05:30
Лице в лице - п.
06:00
Трансформърс: Рескю Ботс - с. 4, еп. 18
06:30
Тази сутрин - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
Преди обед - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели - комедийно шоу
13:30
Втори шанс - с. 2, еп. 55
15:00
Шест сестри - с. 7, еп. 10
16:00
Всичко може да се случи - с. 3, еп. 2
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт Тото
18:00
Свободен дух - еп. 12
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Завинаги - еп. 22
21:00
Фермата: Нов свят - риалити, с.5
22:30
Помощ 112 - екшън-криминална риалити поредица
23:00
bTV Новините - късна емисия
ПЕТЪК
15 Ное
00:30
Стрелата - с. 5, еп. 4
01:30
Друговремец - с. 4, еп. 4
02:30
Преди обед - п.
04:40
Опасни улици - п. - сериал
05:30
Лице в лице - п.
06:00
Трансформърс: Рескю Ботс - с. 4, еп. 19
06:30
Тази сутрин - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
Преди обед - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели - комедийно шоу
13:30
Втори шанс - с. 2, еп. 56
15:00
Шест сестри - с. 7, еп. 11
16:00
Всичко може да се случи - с. 3, еп. 3
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт Тото
18:00
Свободен дух - еп. 13
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Завинаги - еп. 23
21:00
Фермата: Нов свят - риалити, с.5
22:30
Помощ 112 - екшън-криминална риалити поредица
23:00
bTV Новините - късна емисия
СЪБОТА
16 Ное
00:30
Стрелата - с. 5, еп. 5
01:30
Друговремец - с. 4, еп. 5
02:30
Преди обед - п.
04:40
Опасни улици - п. - сериал
05:30
Непознатите - п. - документална поредица
06:00
Джи Ай Джо: Сигма 6 - еп. 25
07:00
Домашен арест - с. 3, еп. 5
08:00
Тази събота и неделя - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11:00
Cool...T - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Непознатите - документална поредица на Георги Тошев
15:00
The Voice - музикално шоу, международни издания най-доброто
16:00
Мармалад - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18:00
Карбовски: Втори план - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:25
bTV Репортерите
20:00
Фермата: Нов свят - риалити, с.5
НЕДЕЛЯ
17 Ное
02:00
Домашен арест - п. - сериал
02:30
Карбовски: Втори план - п.
03:30
Мармалад - п.
05:10
Cool...T - п.
07:00
Домашен арест - с. 3, еп. 7
08:00
Тази събота и неделя - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11:00
Търси се... - токшоу с водещи Меги и Нели
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Ловци на храна - предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Събин Ранков, с.4 еп.8
17:00
120 минути - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17:50
Спорт Тото
18:00
120 минути
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:25
bTV Репортерите
20:00
България търси талант - с. 6, еп. 10
21:30
Папараци - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
ПОНЕДЕЛНИК
18 Ное
02:20
Домашен арест - п. - сериал
02:50
Търси се... - п.
03:40
120 минути - п.
05:30
Лице в лице - п.
06:00
Трансформърс: Рескю Ботс - с. 4, еп. 20
06:30
Тази сутрин - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
Преди обед - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Комиците и приятели - комедийно шоу
13:30
Втори шанс - с. 2, еп. 57
15:00
Шест сестри - с. 7, еп. 12
16:00
Всичко може да се случи - с. 3, еп. 4
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт Тото
18:00
Свободен дух - еп. 14
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Завинаги - еп. 24
21:00
Фермата: Нов свят - риалити, с.5
22:30
Комиците и приятели - комедийно шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
ВТОРНИК
19 Ное
00:30
Стрелата - сериал, с.5 еп.6
01:30
Друговремец - сериал, с.4 еп.6
02:30
Преди обед - п.
04:40
Опасни улици - п. - сериал
05:30
Лице в лице - п.